Zadzwoń do nas

y ​22 203 62 28

W czym pomagamy ?

Zdrada
​w związku

Psychoterapia par i małżeństw

Czas: 75 min

Cena: 150 zł

Częstotliwość: co dwa tygodnie

Chyba nikt nie ma wątpliwości co do tego, że zdrada jest najgorszym ciosem dla każdego związku. W każdej relacji zdarzają się kryzysy, nawet poważne, różnice zdań, kłótnie i inne problemy, które są normalne. Zdrada nie jest jednak naturalna.


Jest gwałtem zadanym zaufaniu, bliskości, intymności i wszystkiemu temu, co jest fundamentem związku między dwiema osobami. Mimo to zdrady zdarzają się bardzo często, ale częstotliwość ich występowania wcale nie sprawia, że łatwiej jest sobie z nimi radzić i przechodzić nad takimi wydarzeniami do porządku dziennego.

Zdrada nie zawsze jest wynikiem emocji, braku panowania nad sobą czy chwilowego uniesienia. Niejednokrotnie jest wypadkową problemów i nieporozumień w związku, wobec czego można uznać, że jest konsekwencją złej sytuacji. Jednak nawet jeśli w związku źle się działo, zdrada zawsze jest szokiem, powodem do rozpaczy i całkowitej dezorientacji. 

Nie wszyscy są w stanie poradzić sobie z tym samodzielnie. W pierwszej chwili mało kto myśli racjonalnie i natychmiast chce porzucić niewiernego partnera czy partnerkę. Kiedy nie można samemu poradzić sobie z natłokiem myśli, emocji i rozpaczy, warto zwrócić się o pomoc do psychoterapeuty. Pomoże on uporządkować chaos w głowie i trzeźwiej spojrzeć na tę niewątpliwie bardzo trudną sytuację, która przecież wymaga jakiegoś rozwiązania. Samodzielnie bardzo trudno jest poradzić sobie z gniewem skierowanym przeciwko niewiernemu partnerowi, którzy „zniszczył wszystko”. Pomoc terapeuty jest bardzo wskazana bez względu na to, czy chce się rozstać, czy zostać z partnerem. Obie te sytuacje są skrajnie trudne i ważne jest, żeby ostateczna decyzja była podjęta w zgodzie z nami, 


Email: kontakt@punktwsparcia.pl

Zadzwoń do nas

y 22 203 62 28