Zadzwoń do nas

y ​22 203 62 28

W czym pomagamy ?

Problemy wychowawcze

Konsultacje wychowawcze dla rodziców dzieci w wieku
​6-18 lat

Czas: 50 min

Cena: 130 zł

Nikt nas nie przygotowuje do bycia dobrym rodzicem. Czasami nie pamiętamy jak robili to nasi rodzice, czasami też nie chcemy korzystać z ich wzorców.


Bycie rodzicem to życiowa rola, do której trudno się jest przygotować. Można przestudiować literaturę przedmiotu, lecz przyswojoną wiedzę trzeba testować na żywym organizmie, co nie zawsze układa się tak pięknie i gładko jak w książkach. 

Rzadko też jesteśmy bliscy ideału, a takiej postawy wymaga się od nas by być dobrym rodzicem. Powinniśmy być zgodną kochającą się rodziną, pozytywny nastrój winien nam towarzyszyć przez cały dzień, złość wyrażamy tylko w konstruktywny sposób a całą uwagę i wolny czas powinien być dedykowany dziecku. 

Jednak rzeczywistość często wygląda inaczej… Jesteśmy zestresowani, mamy mało czasu, nowe niepożądane zachowania naszego dziecka niejednokrotnie nas zaskakują, sytuacja zaczyna nas przerastać i naszym towarzyszem staje się bezsilność. 

Jeżeli potrzebujesz wsparcia doświadczonego specjalisty w zakresie porad wychowawczych, zapraszamy na konsultację do naszego terapeuty. Mamy nadzieję, że spotkanie dostarczy Ci siły i wiedzy na temat skutecznych metod wychowawczych. 


Email: kontakt@punktwsparcia.pl

Zadzwoń do nas

y 22 203 62 28