Zadzwoń do nas

y ​22 203 62 28

Terapeuci

Maja Piotrowska

Psycholog, psychoterapeuta. Absolwentka Szkoły Wyższej Psychologii Społecznej i Uniwersytetu Warszawskiego. Odbyła cykl specjalistycznych szkoleń z zakresu pracy z pacjentem depresyjnym i lękowym oraz warsztaty dla pracujących z osobami chorującymi psychicznie. Ukończyła również kurs pomocy osobom, które doświadczyły traumy (PTSD). Absolwentka studiów podyplomowych z zakresu negocjacji i mediacji oraz zawodowego kursu hipnozy energetycznej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w Fundacji Dobrze, że Jesteś, Stowarzyszeniu Rodzin i Przyjaciół Osób z Zaburzeniami Psychicznymi Integracja oraz pracując jako kurator sądowy. Odbyła staże na oddziale psychiatrycznym Szpitala w Hajnówce oraz oddziale psychiatrycznym II Kliniki Psychiatrycznej Szpitala Bródnowskiego w Warszawie.

Pracuje w nurcie terapii poznawczo-behawioralnej. Bliska jest jej również filozofia terapii prowokatywnej, w myśl której, jednym z podstawowych narzędzi terapeuty jest serdeczny humor w rozmaitych postaciach – przerysowania ironii, drwiny i absurdu. Poza konwencjonalnymi technikami poznawczo – behawioralnymi stosuje EMDR, uznaną metodę leczenia traum.

Pracuje głównie z dorosłymi i młodzieżą cierpiącymi na zaburzenia lękowe, PTSD, zaburzenia obsesyjno – kompulsyjne, zaburzenia nastroju. Pomaga osobom, które cierpią z powodu chronicznego stresu, napięcia i złości, apatii, wypalenia zawodowego. ​


Email: kontakt@punktwsparcia.pl

Zadzwoń do nas

y 22 203 62 28