Zadzwoń do nas

y ​22 203 62 28

Terapeuci

Beata Humięcka

Psycholog, psychoterapeuta, uczestnik czteroletniego szkolenia z terapii poznawczo-behawioralnej w Centrum CBT w Warszawie, rekomendowanego przez Polskie Towarzystwo Terapii Poznawczej ​i Behawioralnej (PTTPB). Należy do Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo-Behawioralnej (PTTPB).

Doświadczenie zawodowe zdobywała m.in. na Oddziale Dziennym Zaburzeń Nerwicowych w Poradni Zdrowia Psychicznego Vertimed, na Dziennym Oddziale Psychiatrycznym przy Mazowieckim Centrum Epileptologii i Neurologii Dziecięcej, w Stowarzyszeniu Terapeutów oraz Komitecie Ochrony Praw Dziecka, gdzie aktualnie pracuje.

By skutecznie pomagać regularnie podnosi swoje kompetencje zawodowe, uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach. Dbając o bezpieczeństwo i rozwój osób, z którymi pracuje uczestniczy we własnej terapii, a swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Prowadzi psychoterapię indywidualną osób dorosłych oraz młodzieży, konsultacje wychowawcze i poradnictwo psychologiczne zwłaszcza w kontekście kryzysów rodzinnych – rozwód, separacja itp.

Pracuje w nurcie poznawczo-behawioralnym, wykorzystując elementy Terapii Schematu i Terapii Akceptacji i Zaangażowania (ACT).


Email: kontakt@punktwsparcia.pl

Zadzwoń do nas

y 22 203 62 28