Zadzwoń do nas

y ​22 213 96 31

W czym pomagamy ?

Kryzys
​po urodzeniu dziecka

Psychoterapia:

Czas: 50 min

Cena: 130 zł

Częstotliwość: raz w tygodniu

Często jest tak, że kryzys w związku niejednokrotnie wiąże się z pojawieniem na świecie dziecka. Jak to się dzieje, że czas spełnienia jest często również trudnym 

czasem rozczarowania. 


Nikt nas nie przygotowuje na czas kryzysu w związku po urodzeniu dziecka. Jak to jest, że zamiast wspólnie cieszyć się z osiągnięć naszego malucha, fundujemy mu atmosferę pełną napięcia, ciche dni, awantury i pretensje?

Otóż w tym czasie kluczowe jest zrozumienie, bo na nic innego nie mamy czasu. Nie mamy czasu na randkę z partnerem, wymarzony wyjazd, relax ze znajomymi, czy zwykłe przeczytanie książki. Wygrywają z nami zmęczenie, brak snu, kolki, przeładowanie obowiązkami, monotonia. Dlatego tak kluczowe jest zrozumienie. Zrozumienie naszych potrzeb, naszych emocji, ale zrozumienie też potrzeb i emocji partnera. 

Jeżeli Wasz związek przeżywa kryzys i najprawdopodobniej związany on jest z nową sytuacją jaką jest pojawienie się nowego członka rodziny, zapraszamy na spotkanie z naszym specjalistą, który ułatwi Wam komunikację, zdiagnozuje problem, pomoże znaleźć rozwiązanie.


Email: kontakt@punktwsparcia.pl

Zadzwoń do nas

y 22 213 96 31